Nářezové centrum PROBYTEX Ostrava

Již od samého začátku se firma zabývala truhlářskou činností. V roce 1999 došlo k zakoupení prvního CNC obráběcího centra, které se používalo k plošnému frézování kuchyňských dvířek. Z důvodu nárustu výroby došlo v roce 2000 k založení výrobní a obchodní firmy PROBYTEX spol. s r.o. V dalších letech se výroba postupně rozšiřovala nákupem dalších strojů a technologií. Výrobně se firma věnovala především nábytkářské výrobě. V roce 2011 jsme v naší hale v Paskově rozšířili náš výrobní program o službu formátování a olepování pro truhlářské firmy. O dva roky později jsme přijali nabídku firmy Démos trade, která spolu s námi zpřístupnila tuto službu v areálu dřevoprodeje širšímu portfoliu zákazníků.

 

Počínaje lednem 2020 se vracíme s touto službou řezání a olepování plošných materiálů do Paskova.
Tato služba v našem nářezovém centru je zajišťována na moderních CNC strojích.

Odbouráte časově náročné
operace, ušetříte čas,
peníze
a vyrobíte víc!

NOVĚ nabízíme vrtání a frézování na CNC stroji WEEKE BHX 050, kdy Vám na základě Vašeho požadavku kompletně připravíme veškeré vrtané a frézované otvory (kolíky, otvory pro závěsy, podpěry, zásuvkové pojezdy, drážky pro led pásky atd.) do plošných dílců.

Spolu s těmito stroji a pro jejich řízení využíváme on-line optimalizační systém E-Rozrys-PROBYTEX, který Vámi zadané rozměry do systému zpracuje do nářezových plánů, efektivně je zoptimalizuje, spočítá materiál a zároveň vypracuje cenovou nabídku na námi nabízené služby.

Přihlášení zde:Optimalizační systém E-ROZRYS erozrys.probytex.cz

Potřebujete poradit?

Máte dotazy ohledně formátování, olepování, frézování nebo jiný dotaz? Jsme tady pro vás, neváhejte nás kontaktovat!

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Probytex spol. s r.o. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky