Vrtání a frézování výroba korpusových dílců

Zvětšením výrobních prostorů nově nabízíme možnost dalšího zpracování námi naformátovaných a olepených dílců a to na CNC obráběcím centru WEEKE BHX 050. Tento stroj umožňuje s naprostou přesností vrtání děr pro spojovací kolíky a přípravu otvorů pro veškeré kování používané v nábytku. Taktéž na tomto stroji nabízíme vyfrézování rohového spoje kuchyňských desek, výřezy pro dřezy, drážky pro LED pásky a různé typy drážkování a výřezů a otvorů do plochy .

Vrtání a frézování na WEEKE BHX 050

Získáte tím víc prostoru na výrobu a montáž nábytku, komunikaci se zákazníkem a čas, který můžete věnovat detailům Vašeho kvalitního nábytku. Odbouráte časově náročné operace, ušetříte čas, peníze a vyrobíte víc!

Přihlášení zde:Optimalizační systém E-ROZRYS erozrys.probytex.cz

Potřebujete poradit?

Máte dotazy ohledně formátování, olepování, frézování nebo jiný dotaz? Jsme tady pro vás, neváhejte nás kontaktovat!

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Probytex spol. s r.o. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky